Wielka wojna dyskontów. Możesz zyskać 45 złotych od Lidla i Biedronki

Wielka wojna dyskontów przed początkiem roku szkolnego. Handlowcy świadomi większych wydatków przed 1 września, przygotowali dwie oferty, które zainteresują wszystkich klientów. Zaczął Lidl, a po chwili obdarować klientów postanowiła też Biedronka.

Jak skorzystać z obu promocji? Wystarczy wydać trochę pieniędzy i liczyć na korzystne rabaty.

Lidl i bon za 20 złotych [ZASADY]

Akcja Lidla, trwająca od 22 do 28 sierpnia, polega na dwukrotnym pójściu na zakupy. Za pierwszym razem wydajemy minimum 100 złotych. Kasjer wraz z rachunkiem da nam bon o wartości 20 złotych.

Bon można zrealizować już podczas następnych zakupów między 29 sierpnia a 4 września, ale żeby udzielono rabatu, trzeba wypełnić koszyk artykułami za minimum 100 złotych.

Biedronka, rabat 25 złotych [ZASADY]

Na akcje Lidla błyskawicznie odpowiedziała Biedronka, przebijając promocję swojego największego konkurenta.

Od wtorku 23 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia wszyscy, którzy dokonają zakupów na kwotę co najmniej 199 złotych, otrzymają natychmiastowy rabat w wysokości 25 złotych. Ta kwota zostanie odjęta od razu od rachunku - nie trzeba więc ruszać na kolejne zakupy, by w pełni skorzystać z promocji.

Warto jednak pamiętać, że do zakupów za 199 złotych nie liczą się alkohole, papierosy i produkty początkowego żywienia (dla dzieci).

Biedronka ma świadomość, że swoją ofertą przebiła Lida, dlatego na plakacie reklamującym akcję skrupulatnie wylicza, że ich 25 złotych ze 199, to więcej niż w przypadku konkurenta, oferującego 20 złotych za wydanie 200.

Radio ZET/ŁS

Więcej: