Zamknij

Syn Jarosława Gowina rapuje. ”Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS”

31.05.2020 21:39
Syn Jarosława Gowina rapuje. ”Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS”
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Syn Jarosława Gowina – Ziemowit Gowin – wziął udział w wyzwaniu #Hot16Challenge 2. W udostępnionym przez syna polityka utworze dostało się m.in. obecnemu rządowi i TVP. Nie brakowało też wulgaryzmów. "Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS" – rapuje Ziemowit Gowin.

W słynnym #Hot16Challenge 2 chodzi przede wszystkim o cel charytatywny – zbieranie pieniędzy na służbę zdrowia w celu walki z koronawirusem. Do akcji zainicjowanej przez rapera Solara dołączają kolejne osoby – politycy, dziennikarze, aktorzy, wokaliści i inni artyści. Przypomnijmy, że na nagranie utworu i opublikowanie go w sieci zdecydował się również prezydent RP Andrzej Duda.

Tym razem za mikrofon postanowił chwycić…syn lidera Porozumienia Jarosława Gowina, Ziemowit Gowin. Takiego nagrania chyba nikt się nie spodziewał po synu koalicjanta PiS.

Syn Jarosława Gowina dołącza do Hot16Challenge 2. Ostro krytykuje PiS

Wirus za oknem, w domu na ulicy, a politycy coraz bardziej dzicy, ustawami zabijają nasze życie. Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie tych pajaców na górze? Czas już nadszedł na społeczną burzę

– rapuje Ziemowit Gowin.

Zobacz także

To jednak nie wszystko. Ziemowit Gowin nie zostawił suchej nitki również na telewizji publicznej.

Zobacz także

Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba wszyscy o tym wiemy

- słyszymy na nagraniu.

Zobacz także

Onet zwrócił się z prośbą o komentarz na ten temat do samego Jarosława Gowina, który jeszcze niedawno pełnił funkcję wicepremiera w rządzie Zjednoczonej Prawicy. „Syn jest dorosły, nie komentuję" – odparł polityk.

Zobacz także

Całe nagranie można obejrzeć poniżej:

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Onet/Youtube