Zamknij

Kasjerka z Biedronki zakażona koronawirusem. Pracownicy wysłani na kwarantannę

20.04.2020 13:34
Biedronka
fot. Shutterstock

Jedna z pracownic sieci sklepów Biedronka w Gnieźnie jest zakażona koronawirusem - informuje ''Głos Wielkopolski''. Sklep został zamknięty, a pracownicy są poddani kwarantannie. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

29-latka zakażona koronawirusem to kasjerka sklepu sieci Biedronka przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie - podaje ''Głos Wielkopolski''. Kobieta zakaziła się koronawirusem od pracownika innej firmy, w której zlokalizowano ognisko koronawirusa - informuje poznańska ''Gazeta Wyborcza''. 

Sklep przy ulicy Roosevelta został zamknięty i zdezynfekowany przez profesjonalną firmę. Sanepid dodatkowo zadecydował o wysłaniu 22 pracowników Biedronki na domową kwarantannę. 

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy ul. Roosevelta w Gnieźnie został zamknięty z powodu pozytywnego wyników testu u jednego z pracowników tego sklepu

- czytamy w komunikacie sieci sklepów Biedronka. 

Zobacz także

To nie pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem u pracownika sieci sklepów Biedronka. Na radiozet.pl pisaliśmy o zakażonej kasjerce sklepu w miejscowości Gryfino. Kobieta zaraziła się prawdopodobnie od jednego z dostawców 

RadioZET.pl/Głos Wielkopolski