Zamknij

Koronawirus na granicy. Zamknięto oddział odprawy celnej

03.08.2020 11:48
Odprawa celna. Zdjęcie ilustracyjne
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Koronawirus na granicy. Oddział Celny w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) został w poniedziałek zamknięty po wykryciu koronawirusa u jednego z pracowników. Odprawy graniczne przejął Oddział Celny w Małaszewiczach – poinformowała administracja skarbowa.

Koronawirus na granicy. "Od 3 sierpnia 2020 r. do odwołania - z powodu wystąpienia u jednego z funkcjonariuszy Covid-19 - zamknięte są obiekty Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej, przy ulicy Celników Polskich 23" – podała w komunikacie prasowym Izba Administracji Skarbowej w Lublinie.

Zobacz także

Koronawirus na granicy. Zamknięto oddział odprawy celnej

Od poniedziałku do odwołania odprawy dokonywane dotychczas w Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej przejmuje Oddział Celny w Małaszewiczach.

Zobacz także

Oczekujemy na dalsze decyzje Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. O wznowieniu pracy w budynkach Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej poinformujemy odrębnym komunikatem

– dodano.

Zobacz także

W województwie lubelskim w poniedziałek wykryto 13 nowych przypadków zakażeń koronawirusem – większość to osoby, które miały wcześniej kontakt z osobami zakażonymi. Dotychczas na terenie województwa lubelskiego zakażenia SARS-CoV-2 potwierdzono u 1012 osób. 21 osób zmarło, odnotowano też 725 ozdrowieńców.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP