Zamknij

Rodzina w ciągu tygodnia zmarła na Covid-19. 26-latka nie doczekała ślubu

07.01.2021 20:59
Covid-19
fot. Michele Spatari/AFP/East News (zdjęcie poglądowe)

Tragedia dotknęła rodzinę z RPA. 26-latka oraz jej rodzice zmarli na Covid-19 w ciągu tygodnia w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Kobieta miała pod koniec grudnia wyjść za mąż. 

Do tragedii, o której pisze Onet (powołując się na brytyjskie "The Sun"), doszło w okolicach świąt Bożego Narodzenia w Republice Południowej Afryki. Na Covid-19 zmarły trzy osoby z tej samej rodziny - 26-latka oraz jej rodzice.

Jak miała przyznać w rozmowie z mediami kuzynka zmarłej, jako pierwszy w rodzinie zachorował wujek. Wtedy również miał pogorszyć się stan zdrowia 26-latki, która zbagatelizowała objawy, uzasadniając je stresem i nerwami związanymi ze ślubem. Kobieta miała pod koniec grudnia poślubić swojego długoletniego partnera.

Zobacz także

W połowie grudnia cała rodzina poszła na badania, ale było już za późno. Zarówno przyszła panna młoda, jak i jej rodzice zostali zdiagnozowani pod kątem zakażenia koronawirusem. 

Jak pisze Onet, ojciec kobiety zmarł 23 grudnia, ona sama w Wigilię świąt Bożego Narodzenia, a jej matka kilka dni później. 26-latka miała ponadto umrzeć tuż przed planowaną operacją płuca. 

RadioZET.pl/Onet.pl