Zamknij

Tajemnicze zniknięcie trzech nastolatek na Podkarpaciu. Ślad się urywa

Redakcja
28.12.2017 11:39
Tajemnicze zniknięcie trzech nastolatek na Podkarpaciu. Ślad się urywa
fot. Facebook

Trzy nastolatki z Podkarpacia zaginęły w tajemniczych okolicznościach. Dziennikarze śledczy „Kryminalnej Polski” ustalili, że w dniu zaginięcia wieczorem miały się spotkać z dwoma starszymi o kilka lat mężczyznami.

Zaginione pochodzą z miejscowości Tryńcza na Podkarpaciu. Dziennikarzom „Kryminalnej Polski” udało się skontaktować z ich znajomym. – W poniedziałek, 25 grudnia, około godziny 21:00 podwiozłem je na miejsce spotkania, nie zabrały ze sobą dokumentów, pieniędzy, ani żadnych rzeczy, które mogłyby wskazywać na ucieczkę. Jedna z nich znała się z chłopakami, z którymi miały się spotkać – mówi chcący pozostać anonimowy informator.

Zaginięcie owiane tajemnicą

Bliscy zaginionych nastolatek są zaniepokojeni, bowiem całej trójce około 1 w nocy zaczęły milczeć telefony. 17-letnia Ania Nagórka, 18-letnia Dominika Nagórna oraz 19-letnia Klaudia Bura do teraz nie skontaktowały się z rodzinami.

Policja nie zdradza szczegółów

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku nie chce udzielać szczegółowych informacji na temat śledztwa. Nieoficjalnie wiadomo jedynie, że nastolatki spotkały się z mężczyznami w wieku 25 i 27 lat.

Zobacz także

RadioZET.pl/Kryminalna Polska/strz