Zamknij

Anna Lewandowska: Wierzę, że Robert pobije rekord Bundesligi

Jakub Plecha
20.05.2021 13:33
Anna Lewandowska: Wierzę, że Robert pobije rekord Bundesligi
fot. archiwum prywatne Anna Lewandowska

- Wierzę w Roberta całym sercem i myślę, że uda mu się pobić rekord Gerda Müllera. Nasze życie to tak naprawdę piłka, ale często tematy sportowe zostawiamy za drzwiami - mówiła Anna Lewandowska w Radiu ZET. Jak przyznaje, ma szansę obejrzeć ostatnią kolejkę Bundesligi z trybun. - Każdy piłkarz może zabrać swoją żonę na ten mecz. Jeszcze nie wiem, czy na niego polecę, wszystko ze względu na dzieci - dodaje.

- Jeżeli zostanę w domu to na pewno będę oglądała mecz Bayernu razem z Klarą, która zawsze głośno krzyczy: goool! - stwierdził gość Radia ZET. Anna Lewandowska przyznaje, że stara się spędzać jak najwięcej czasu wspólnie z rodziną. - Robert, po meczu z Augsburgiem, wraca z dwutygodniowego pobytu w hotelu. Będziemy mogli spędzić razem tylko dwa dni, bo później zaczyna się zgrupowanie kadry - dodaje.

Damian Michałowski zapytał Annę Lewandowską o plany biznesowe. - Szykuję wspólny projekt z moim mężem. Pracujemy nad nim już od roku, a szczegóły pojawią się w przeciągu kilku dni - zdradza Anna Lewandowska. Dopytywana przez prowadzącego “Gościa Radia ZET” jakim partnerem biznesowym jest Robert Lewandowski, odpowiada: - Zadaje dużo pytań, na które trzeba znać odpowiedź. Robert jest bardzo wymagający, ale wprowadzamy balans i dobrze uzupełniamy  się również w biznesie - mówiła trenerka personalna.

- Moją dużą misją jest zmienianie nawyków Polaków na zdrowsze. Ponad 30 proc. z nich chce zmienić swój tryb życia - mówił gość Radia ZET. Trenerka przyznała, że 2020 rok był dla niej przełomowy. - Rok temu wystartowała moja firma cateringowa. [...] A przede mną premiera nowego produktu kosmetycznego. Mogę podpowiedzieć, że będzie to coś kobiecego, zmysłowego i paryskiego. Dzisiaj wystartowałam z nową kolekcją ubrań sportowych - dodaje gość Radia ZET.

RadioZET.pl

C