Zamknij

23-latka zgwałcona i zamordowana w 8 miesiącu ciąży. Tą zbrodnią żyje całą Francja

Redakcja
18.09.2017 18:34
23-latka zgwałcona i zamordowana w 8 miesiącu ciąży. Tą zbrodnią żyje całą Francja
fot. Youtube/Mélodie Massé

Tą potworną zbrodnią żyje cała Francja. 23-letnia początkująca piosenkarka Mélodie Massé została zgwałcona i zamordowana w ósmym miesiącu ciąży. Jej skneblowane ciało w rodzinnym domu w Ustaritz 13 września znalazł jej mąż, Olivier Espagne. Policjanci aresztowali już podejrzanego.

Zagłosuj

Czy kara śmierci powinna zostać przywrócona?

Liczba głosów:

W niedzielę 17 września francuskie służby aresztowały 38-letniego bezdomnego. Mężczyzna jest podejrzany o gwałt i zabójstwo młodej kobiety w ciąży. Jest wysoce prawdopodobne, że jest winny tej makabrycznej zbrodni, bowiem udało się go namierzyć dzięki śladom DNA, które zostawił na ciele ofiary. DNA bezdomnego figurowało w krajowym rejestrze od sierpnia 2017 r., gdy został skazany za kradzież.

Gwałt i morderstwo

Prokuratura poinformowała, że przyczyną śmierci Mélodie Massé było uduszenie. Ciało ciężarnej 23-latki w chwili odnalezienia było skrępowane, co mogłoby świadczyć o wcześniejszym gwałcie. To potwierdziła sekcja zwłok.

Mąż natknął się na ciało

Mąż zamordowanej to Olivier Espagne, znany także jako Olivier Den. Jest początkującym aktorem. Po tym, jak natknął się na ciało żony, został przewieziony do szpitala, gdzie do tej pory przebywa pod opieką psychologów.

Sprawca w areszcie

Francuskie służby informują, że aresztowany 38-latek był w przeszłości leczony psychiatrycznie i nigdy nie miał do czynienia z Mélodie Massé. Zbrodnia dokonana we francuskim Boucau wywołała gorącą debatę na temat przywrócenia we Francji kary śmierci dla morderców.

Mélodie Massé była początkującą piosenkarką:

RadioZET.pl/sudouest.fr/Wprost/strz