Zamknij

Meghan Markle urodziła. Jakiej płci jest dziecko książęcej pary?

Redakcja
06.05.2019 15:44
Meghan Markle urodziła. Jakiej płci jest dziecko książęcej pary?
fot. East News

Meghan Markle urodziła syna. Księżna Sussex i książę Harry zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Dziecko Markle oraz jej męża i syna następcy tronu, księcia Harry'ego, jest siódme w kolejce do brytyjskiego tronu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ciąża Meghan Markle to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Brytyjskie media prześcigały się w informacjach na temat pierwszego dziecka Harry’ego i Meghan. Według brytyjskich mediów w opiece nad maleństwem książęcej parze pomoże sztab specjalistów. Tradycyjnie najważniejszą osobą zaraz po rodzicach i królowej jest w rodzinie królewskiej niania. Opiekunka dziecka Meghan nie będzie wywodziła się ze słynnej brytyjskiej szkoły Norland.

Meghan Markle chciałaby, żeby niania była bardziej amerykańska niż brytyjska. Markle łamie niepisaną królewską tradycję. Zgodnie z nią nianie księżniczek i książąt mają w swoim CV wpisane skończenie prestiżowej szkoły dla niań Norland w Bath.

Rekrutacją zajęła się agencja z Londynu. Wśród wielu wymagań w ogłoszeniu o pracę wpisana jest dwujęzyczność przyszłej niani. Meghan i Harry nie wykluczają również zatrudnienia na tym stanowisku mężczyzny. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, opiekun ma zarabiać 70 tysięcy funtów rocznie. Opiekun dziecka Meghan i Harry’ego zamieszka razem z Meghan Markle i księciem Harrym w ich posiadłości Frogmore.

Meghan Markle urodziła. Bukmacherzy typują imię dziecka Harry’ego i Meghan

Jako że ciąża Meghan Markle rozpala do czerwoności wszystkich, bukmacherzy obstawiali nie tylko termin porodu, ale również imię maleństwa. Imiona, które najczęściej pojawiały się  w zakładach bukmacherskich, to Diana, Elizabeth oraz Victoria dla dziewczynki. Z kolei dla chłopca typowani byli Albert i Philip. Potomek Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie siódmym dzieckiem w kolejce do tronu. Według doniesień brytyjskich mediów Meghan miała urodzić w domu. Meghan w przeciwieństwie do Kate nie będzie pozować z maleństwem przed szpitalem.