Obserwuj w Google News

Pożar w centrum miasta. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki

1 min. czytania
07.06.2023 19:36
Zareaguj Reakcja

Policja i prokuratura ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w środę w miejscu pożaru wiaty w centrum Piły (woj. wielkopolskie). Na razie nieznana jest tożsamość ofiary.

Piła, zwłoki
fot. Adrian Kumor/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Pożar wiaty w Pile został zgłoszony strażakom w środę 7 czerwca po południu. Ogień szybko ugaszono, a na miejscu strażacy znaleźli ciało mężczyzny. O sprawie piszą lokalne i regionalne media, m.in. gazeta "Wasze media" oraz "Głos Wielkopolski".

Piła. Pożar wiaty w centrum miasta. Znaleziono zwłoki

Zwłoki były częściowo zwęglone. Ofiara pożaru nie została zidentyfikowana przy oględzinach. Na miejsce wezwana została policja. Sierż. Magdalena Mróz z pilskiej policji powiedziała PAP w środę, że w miejscu, w którym wybuchł pożar, wcześniej przebywały osoby bezdomne. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Świadkowie zdarzenia powiedzieli lokalnemu serwisowi Twoje 7 Dni, że "ogień szedł 4 metry do góry ", a w wiacie miały "spać i siedzieć osoby bezdomne".

Oglądaj

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Wasze Media Facebook/Twoje 7 Dni - Youtube