,

Czołowe zderzenie dwóch aut. Nie żyją obaj kierowcy

25.03.2023 08:20

Dwaj kierowcy zginęli w czołowym zderzeniu samochodów, do którego doszło w sobotę wcześnie rano na drodze krajowej nr 78 w Porębie k. Zawiercia. Do szpitala trafiła 23-letnia pasażerka jednego z aut - podała zawierciańska policja. Droga w miejscu wypadku została zablokowana.

Wypadek
fot. Piotr Kamionka/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Jak poinformowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu mł. asp. Marta Wnuk, do wypadku doszło krótko po godz. 4 rano na przelotowej ulicy w miejscowości Poręba (woj. śląskie). To fragment drogi krajowej nr 78. Czołowo zderzyły się opel vivaro i opel vectra.

Czołowe zderzenie dwóch aut. Nie żyją obaj kierowcy

- W wypadku zginęli obaj kierowcy, mężczyźni w wieku 43 i 73 lat, mieszkańcy powiatu zawierciańskiego. Obrażeń doznała 23-letnia pasażerka jednego z aut. Trafiła do szpitala w Zawierciu"- powiedziała Wnuk.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego doszło do zderzenia. Wypadek miał miejsce przy wyjeździe z Poręby w kierunku Siewierza. W tamtą stronę jechał opel vivaro, a opel vectra jechał w kierunku centrum Poręby.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Policja wytyczyła objazd ulicą Niewiecką (dla kierowców jadących w kierunku Siewierza) oraz drogą wojewódzką nr 793 w kierunku centrum Poręby oraz Zawiercia. Utrudnienia powinny zakończyć się przed południem.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP

Logo radiozet Dzieje się