,

Tragedia młodego mężczyzny. 21-latek roztrzaskał samochód na drzewie

24.03.2023 20:20

Młody mężczyzna zginął w piątek w wypadku drogowym na drodze koło miejscowości Susz (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód, którym kierował, uderzył w drzewo. - Na drodze wojewódzkiej 521 występują utrudnienia - powiedziała PAP rzeczniczka iławskiej policji st. asp. Joanna Kwiatkowska.

Susz. Wypadek
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER, screen: Infoilawa.pl/Facebook

Koszmarny wypadek wydarzył się na drodze wojewódzkiej nr 521 między Suszem a Bronowem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-latek kierujący autem marki Audi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem i na zakręcie uderzył w drzewo.

Susz. Wypadek młodego kierowcy. Roztrzaskał auto na drzewie

Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Z fotorelacji zamieszczonej w sieci przez portal Infoilawa.pl wynika, że zmiażdżony został cały przód pojazdu. Młody kierowca nie miał szans.

Droga wojewódzka 521 była wieczorem zablokowana. - Policja wyznaczyła objazdy - informowała PAP st. asp. Joanna Kwiatkowska.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Agnieszka Libudzka/Infoilawa.pl