Zamknij

Ojciec wykorzystywał seksualnie 6-letnią córkę? To instruktor w MDK

05.11.2019 18:01
Ojciec wykorzystywał seksualnie 6-letnią córkę? To instruktor w MDK

W Słupsku zatrzymany został 43-letni Daniel K. podejrzewany o doprowadzenie dziecka do "innych czynności seksualnych". Chodzi o jego 6-letnią córkę.

43-letni Daniel K. ze Słupska został aresztowany na dwa miesiące po tym, jak prokuratura postawiła mu zarzut doprowadzenie jego 6-letniej córki do "innych czynności seksualnych".

Zdaniem śledczych do przestępstwa dochodziło wielokrotnie w okresie od stycznia 2018 roku do lipca tego roku. Podejrzany nie przyznał się do winy i odmówił składania zeznań.

Zobacz także

Kontrowersje w tej sprawie wzbudza tez fakt, że Daniel K. jest instruktorem w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku. Prokurator rejonowy Piotr Nierebiński przekazał jednak, że nic nie wskazuje na to, żeby podejrzany przejawiał zarzucane mu zachowania w miejscu pracy.

Z uwagi na charakter sprawy prokuratura nie informuje, kto złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Nie ujawnia też szczegółów dotyczących postępowania, w tym wykonywanych i zaplanowanych czynności. Danielowi K. grozi od 2 do 12 lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP