Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Adam Szłapka w Radiu ZET: Gdyby Kamila Gasiuk-Pihowicz odeszła z Nowoczesnej, dla mnie byłby to szok

05.12.2018 10:40
xxx wiadomosci

Gość Radia ZET skomentował pogłoski, że Kamila Gasiuk-Pihowicz porzuci Nowoczesną dla Platformy Obywatelskiej. „Nie odejdzie, moim zdaniem będzie budować dalej Koalicję Obywatelską, bo to jest bardzo dobry projekt” – zaznacza. 

Adam Szłapka w Radiu ZET: Gdyby Kamila Gasiuk-Pihowicz odeszła z Nowoczesnej, dla mnie byłby to szok fot. RadioZET

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– Znam Kamilę Gasiuk-Pihowicz od bez mała 14 lat i trudno mi sobie wyobrazić, żeby zostawiła swoje środowisko za dobre miejsce do PE czy gdziekolwiek – komentuje Adam Szłapka.

Posłanka Nowoczesnej chce, żeby kluby PO i Nowoczesnej się połączyły. Przeciwnego zdania jest przewodnicząca partii Katarzyna Lubnauer.

– Czy wspólny klub PO i Nowoczesnej dla pana jest nie do przyjęcia? – pytała swojego gościa Beata Lubecka. „Uważam, że Koalicja Obywatelska się sprawdziła, w wyborach w 2019 r. i Katarzyna Lubnauer, i Grzegorz Schetyna, i inni powinni budować Koalicję Obywatelską, bo to jest sukces Katarzyny Lubnauer i Grzegorza Schetyny. Oni to naprawdę dobrze zbudowali, uczestniczyłem w tym i to wyszło. I teraz należy się zastanowić, jakie dobrać narzędzia. Ja nie widzę, żeby dobrym narzędziem było połączenie klubów”. 

RadioZET.pl/BM

Oceń