Zamknij

W Holandii zaginął 32-letni Damian z Pułtuska. Jego telefon był aktywny w parku

28.01.2022 16:43
Damian Kowalewski zaginął
fot. SOS Zaginięcia

Trwają poszukiwania 32-letniego Damiana Kowalewskiego z Pułtuska, który 17 stycznia zaginął w Amstelveen. Na początku roku mężczyzna wyjechał do Holandii w celach zarobkowych. Od kilkunastu dni nie był widziany w miejscu zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi. Od 17 stycznia jego telefon pozostaje nieaktywny. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Damian Kowalewski z Pułtuska (woj. mazowieckie) 8 stycznia wyjechał do Holandii w celach zarobkowych. Mieszkał przy Amsteldijk zuid 46 1184VD w mieście Amstelveen w zachodniej części kraju. Ostatni raz był tam widziany 17 stycznia. Od tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Udało się ustalić, że 17 stycznia telefon Damiana Kowalewskiego był aktywny przez kilka godzin w Elsenhove groengebied - parku w Amstelveen, niedaleko miejsca, w którym mieszkał. Tam jednak sygnał się urywa. W dalszym ciągu nie ma żadnych konkretnych informacji, gdzie może obecnie przebywać i co wydarzyło się 17 stycznia. Rodzina 32-latka nieustannie apeluje o pomoc w poszukiwaniach.

Strona SOS Zaginięcia podała rysopis oraz szczegóły związane z zaginionym Damianem Kowalewskim.

32-latek ma ok. 188 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne blond włosy z wygolonymi bokami, niebieskie oczy oraz znaki szczególne - Kolczyki: sztanga prawe ucho u góry, lewa strona nosa (stożek), dolna warga po prawej stronie (kółko), lewa chrząstka w uchu (kółko) oraz liczne tatuaże: klatka piersiowa - 2 jaskółki pod obojczykami trzymające chustę z napisem „King of fools”, rewolwer po prawej stronie biodra, oldschoolowe wzory (czaszki, róże, gwiazdki, wzory muzyczne) prawa łydka.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w zimową kurtkę z zewnętrznymi kieszeniami w kolorze khaki, spodnie jeansy, sznurowane czarne glany za kostkę. Na co dzień nosi okulary korekcyjne w czarnych ramkach.

Jeżeli ktokolwiek ma informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Powiatową Komendą Policji w Pułtusku - Oficer dyżurny tel. +48 47 7034200 lub na numer alarmowy 112.

RadioZET.pl

C