Zamknij

Śmiertelny wypadek na obwodnicy. Motocyklista zaczął się palić

22.06.2022 17:17

Śmiertelny wypadek na S17. Nie żyje motocyklista, który zapalił się po zderzeniu z volkswagenem. Na obwodnicy Garwolina występują utrudnienia w ruchu.

wypadek motocyklisty
fot. Facebook.com/wirtualnygarwolin

Wypadek wydarzył się w środę po godz. 14 na obwodnicy Garwolina (woj. mazowieckie) na pasie w stronę Lublina. - Kierujący motocyklem marki Suzuki zderzył się z volkswagenem caddy – powiedziała PAP rzeczniczka garwolińskiej policji sierż. szt. Małgorzata Pychner.

Garwolin. Śmierć motocyklisty na obwodnicy. Pojazd zaczął się palić

Jak podaje portal wirtualnygarwolin.pl, motocykl po zderzeniu z autem stanął w płomieniach. Palił się także motocyklista. Strażacy ugasili ogień. Potwierdzili, że mężczyzna doznał rozległych oparzeń. 

Rannego miało zabrać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, jednak ostatecznie trafił do szpitala drogą lądową. Policja poinformowała, że tam niestety zmarł. 

wypadek w Garwolinie
fot. Facebook.com/wirtualnygarwolin

- Kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Ustalamy przyczyny wypadku - poinformowała rzeczniczka policji w Garwolinie.

Policjantka dodała, że obecnie w miejscu wypadku zablokowany jest jeden pas w kierunku Lublina. Ruch odbywa się drugim pasem. - Niewykluczone jednak, że droga w stronę Lublina będzie całkowicie zablokowana, gdy policjanci podejmą czynności prowadzone pod nadzorem prokuratora – przekazała rzeczniczka.

wypadek w Garwolinie
fot. Facebook.com/eGarwolin

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/wirtualnygarwolin.pl/egarwolin.pl