Zamknij

Pasażer nagle przestał oddychać. Tragedia w miejskim autobusie w Szczecinie

13.10.2021 09:18

Pasażerowie miejskiego autobusu linii 67 w Szczecinie zauważyli, że siedzący z tyłu mężczyzna nie oddycha. Wezwali pogotowie ratunkowe. Niestety reanimacja nie przyniosła skutku i pasażer zmarł – poinformował portal wSzczecinie.pl

Autobusy w Szczecinie - zdjęcie ilustracyjne
fot. ROBERT STACHNIK/REPORTER

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w autobusie linii 67 w Szczecinie. Pasażerowie zauważyli, że jeden z mężczyzn siedzących z tyłu pojazdu nie oddycha. Nie stwierdzili też innych oznak życia. Powiadomili kierowcę i wezwali pogotowie. Na miejsce przyjechały dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Szczecin. 46-letni mężczyzna zmarł w miejskim autobusie

– Pogotowie ratunkowe interweniowało na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Witkiewicza. Na tyle autobusu znaleziony został mężczyzna w wieku 46 lat bez oddechu i funkcji życiowych. Pomimo 40 minut reanimacji mężczyzna zmarł – powiedziała w rozmowie z portalem wSzczecinie.pl Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal, 46-latek miał problemy kardiologiczne.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/wSzczecinie.pl/oprac. AK