Zamknij
wykop przy budowie metra w Warszawie
4 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News

Wypadek w Warszawie. Dwa samochody wpadły do wykopu przy budowie metra przy ul. Spójnej na Targówku. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na Targówku. Dwa samochody: osobowy i dostawczak wpadły w czwartek rano do głębokiego na 5 metrów wykopu przy budowie metra przy ul. Spójnej. Jak relacjonował Bartosz Sawicki, rzecznik generalnego wykonawcy budowy metra firmy Gulermak, wykonawcy drugiej linii metra, do wypadku doszło około godziny 6 rano.

Wypadek na budowie metra. Dwa auta wpadły do wykopu

- Kierowca, który prowadził busa z pracownikami podwykonawcy pracującego przy budowie metra nie opanował pojazdu, wpadł w poślizg i uderzył w samochód jadący prostopadle - poinformował w rozmowie z Polsatem. W efekcie pojazd uderzył w zaparkowany samochód, sforsował bramę i wjechał na budowę metra.

- Straż zakończyła działania na miejscu wypadku - przekazał dyżurny ze stołecznej straży. Jak dodał, około godziny ósmej oba samochody udało się wyciągnąć. Na miejscu pracowały trzy jednostki staży.

Trzy osoby zostały poszkodowane. - Wszystkie zostały zabrane do szpitala. Nie ucierpiał żaden z pracowników budowy - poinformowała Edyta Adamus z KSP w rozmowie z TVN Warszawa. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Trwa również szacowanie szkód na budowie. Według Bartosza Sawickiego z firmy Gulermak może ono potrwać kilka dni.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/TVN Warszawa/Polsat