Zamknij

Czołowe zderzenie dwóch aut. Nie żyje małżeństwo podróżujące z dwójką dzieci

Redakcja
18.02.2019 13:58
Wypadek
fot. Piotr Kamionka/Reporter (zdjęcie ilustracyjne)

Dwie osoby zginęły wskutek czołowego zderzenia dwóch samochodów na prostym odcinku drogi. Ofiary to małżeństwo podróżujące z dwójką dzieci, które z kolei przeżyły wypadek. 

Do tragedii, o której informuje trójmiejska „Gazeta Wyborcza”, doszło w niedzielę, ok. godz. 22, między Olpuchem a Wdzydzami Tucholskimi, niedaleko Kościerzyny na Kaszubach. Jadący prostą drogą seat nagle z niewiadomych przyczyn skręcił na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającymi z naprzeciwka samochodem marki Suzuki, którym podróżowało małżeństwo z dwójką dzieci.

4-latka i 15-latek przeżyli, ale niestety w wyniku wypadku śmierć ponieśli ich rodzice. Na miejsce wezwano służby ratownicze, ale zarządzona akcja reanimacyjna nie przyniosła pozytywnego rezultatu. 

Zobacz także

– Dzieci zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi w rozmowie z „GW” asp. Piotr Kwidziński z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Dodał, że do szpitala trafił także kierowca seata, który w chwili zdarzenia był trzeźwy. 

RadioZET.pl/trojmiasto.wyborcza.pl/Facebook/MP