Zamknij

Zepsuł hamulce w samochodzie, bo...chciał zdobyć serce ukochanej. Doprowadził do wypadku

Redakcja
11.12.2017 15:37
Samochód
fot. Pixabay

W nietypowy sposób pewien 38-latek postanowił zdobyć serce ukochanej kobiety. Niestety, jego metoda o mały włos nie okazała się tragiczna w skutkach.

38-letni Japończyk Takuya Kawamura zakochał się na zabój w swojej koleżance z pracy. Postanowił więc udowodnić jej, że jest mężczyzną zaradnym i pomocnym, dlatego też nocą zakradł się do jej auta i popsuł zamontowane w nim hamulce.

W zamyśle Kawamury, dziewczyna miała zwrócić się do niego po pomoc, a on swoją zaradnością miał jej zaimponować, czym w konsekwencji by ją w sobie rozkochał. Plan jednak nie wypalił, ponieważ wybranka jego serca wsiadła do samochodu i od razu pojechała. Po kilku minutach próbowała zahamować, ale hamulce, co oczywiste, nie zadziałały, przez co pojazd z impetem uderzył w ścianę pobliskiego budynku.

Kobieta zgłosiła sprawę na policję, a ta zleciła analizę nagrań z monitoringu. Okazało się wówczas, że bezpośrednią przyczyną wypadku było uszkodzenia infrastruktury hamulcowej, do czego doprowadził Kawamura. Trafił więc do aresztu i czeka na proces.

RadioZET.pl/wp.pl/MP