,

Kopali i kazali szczekać, nastolatek we krwi. Kolejne brutalne pobicie

29.03.2023 08:09

Informacje o kolejnym w ostatnich tygodniach przykładzie brutalności wśród młodych ludzi płyną z Lubartowa na Lubelszczyźnie. Tym razem pokrzywdzonym jest 19-latek. Dwaj napastnicy w wieku 17 i 19 lat zostali już zatrzymani. Najbliższe trzy miesiące spędzą w tymczasowym areszcie - dowiedziało się Radio ZET.

Zdj. ilustracyjne
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER, Lubartow24.pl (screen)

19-latek został pobity w Lubartowie. Sprawa wyszła na jaw, bo całe zdarzenie sprawcy nagrali telefonem. W weekend filmik zaczął krążyć wśród lubartowskiej młodzieży.  

Nagranie jest bardzo brutalne. Widać na nim leżącego na ziemi chłopaka z zakrwawioną twarzą. Napastnicy kopią go i każą szczekać.

Lubartów. 19-latek pobity przez nastolatków

To właśnie wideo dotarło do jednej z mieszkanek Lubartowa i to ona zawiadomiła policję. Dzięki temu zgłoszeniu funkcjonariuszom szybko udało się ustalić pokrzywdzonego i agresorów. Napastnikom postawiono już zarzuty. Będą odpowiadać za pobicie w charakterze czynu chuligańskiego. Grozi im do 3 lat więzienia. 

Pod koniec lutego 16-letni Eryk został śmiertelnie pobity przez rówieśników w Zamościu na Lubelszczyźnie. Później na jaw zaczęły wychodzić kolejne przypadki brutalnych napaści nastolatków na swoich rówieśników.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się