Obserwuj w Google News

Radosław Skupień nie żyje. Strażak PSP i były żołnierz miał 36 lat

1 min. czytania
23.01.2023 10:15
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Radosław Skupień, strażak z jednostki ratowniczo - gaśniczej PSP w Łobzie (woj. zachodniopomorskie). Był weteranem walk w Afganistanie. Miał zaledwie 36 lat. - Zawsze uczynny, koleżeński, pełen pogody ducha, gotowy nieść pomoc innym - wspominają go koledzy z jednostki. Jego pamięć uczcili w poniedziałkowy poranek minutą ciszy.

Radosław Skupień z PSP nie żyje
fot. screen Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łobzie/Facebook

Radosław Skupień nie żyje. Informację o śmierci 36-letniego strażaka przekazała Komenda Powiatowa PSP w Łobzie, w której strażak pełnił służbę. Pracował tam przez niemal dekadę, od 2013 roku.

Wcześniej przez sześć lat był żołnierzem. "W latach 2007-2013 pełnił czynną służbę wojskową, także poza granicami kraju. Czwarta zmiana MISJA AFGANISTAN" – czytamy we wspomnieniu Radosława Skupnia na stronie KP PSP w Łobzie.

Radosław Skupień nie żyje. Strażak PSP miał 36 lat

Strażak zmarł w sobotę 21 stycznia. "W godzinach popołudniowych w wieku 36 lat na wieczną służbę niespodziewanie odszedł mł. ogn. Radosław Skupień. […] Był przede wszystkim naszym kolegą, a jako funkcjonariusz zawsze sumiennie wykonywał swoje obowiązki służbowe. Zawsze uczynny, koleżeński, pełen pogody ducha, gotowy nieść pomoc innym. Brał czynny udział w zawodach sportowo - pożarniczych. Wielokrotnie wyróżniany przez przełożonych" – wspomina zmarłego strażaka jednostka z Łobzy.

Strażacy w bólu łączą się z jego rodziną. "To wielka strata dla naszej strażackiej rodziny. Pozostała pustka, którą trudno będzie wypełnić. Pamięć o Tobie zawsze pozostanie w naszych sercach" – czytamy. 

Pogrzeb Radosława Skupnia zaplanowano na poniedziałek 23 stycznia w kaplicy cmentarnej w Łobzie o godzinie 13. 

Redakcja poleca

RadioZET.pl/KP PSP w Łobzie