Zamknij

Tragiczny wypadek w Mursku. Zginęła 33-letnia matka czwórki dzieci

07.09.2021 17:53
Wypadek w Mursku
fot. KMP Włocławek

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Mursk w województwie kujawsko-pomorskim. 33-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym zginęła w zderzeniu z drzewem. Osierociła czwórkę dzieci – donosi portal ddwloclawek.pl.

Wypadek zdarzył się na drodze gminnej w miejscowości Mursk w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód osobowy, którym jechała 33-letnia kobieta, uderzył w drzewo.

Wypadek w Mursku. Zginęła 33-letnia kobieta

„Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora i biegłego w dziedzinie wypadków drogowych wstępnie ustalili, że 33-letnia kierująca seatem jadąc drogą gminną w kierunku miejscowości Mursk z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu oraz pobocze, gdzie auto uderzyło w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 33-letnia kierująca poniosła śmierć na miejscu” – podała włocławska policja. W sprawie zostało wszczęte śledztwo.

Według ustaleń dziennikarzy portalu ddwloclawek, do wypadku najprawdopodobniej doszło w nocy, a kobieta zmarła nawet kilka godzin przed tym, gdy na miejsce dotarła pomoc. Służby powiadomił kierowca, który we wtorek rano przejeżdżał przez Mursk i zauważył rozbite auto.

RadioZET.pl/ddwloclawek.pl/oprac. AK