Zamknij

Mężczyzna spadł z dachu. Upadek z 10 metrów okazał się śmiertelny

22.11.2022 16:50

Nie udało się uratować mężczyzny, który spadł z dachu w Wodzisławiu Śląskim. Do tragedii doszło podczas prac remontowych na jednym z budynków przy ulicy Syrokomli. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Śmigłowiec LPR
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News (ilustracyjne), Google Maps

Do tragicznego wypadku doszło po południu w poniedziałek przy ulicy Syrokomli w Wodzisławiu Śląskim. 31-letni mężczyzna spadł z wysokości 10 metrów. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Jak podało Radio 90, ranny został przetransportowany do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie zmarł. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Wodzisławiu Śląskim. 

Wodzisław Śląski. Nie żyje mężczyzna, który spadł z dachu

-  Pokrzywdzony wykonywał czynności remontowo-budowlane na terenie nieruchomości należącej do rodziny. Ten człowiek wcześniej wykonywał podobne czynności w miejscu zatrudnienia. Niemniej jednak na chwilę zdarzenia było to w miejscu zamieszkania rodziców tego pokrzywdzonego - mówił Marcin Felsztyński z Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, cytowany przez Radio 90.

Dodał: - Na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zsunął się z dachu, upadł na barierkę, a następnie na podłoże. Skutkiem czego jeszcze były czynności przyżyciowe w momencie, kiedy podjęto reanimację, niemniej jednak po przyjęciu go do szpitala zmarł.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio 90