Obserwuj w Google News

Tragedia na skrzyżowaniu. Zignorował znak stop. Nie żyje

1 min. czytania
23.11.2022 10:47
Zareaguj Reakcja

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu w miejscowości Bezwola w woj. lubelskim. 74-latek kierując mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy dostawczego volkswagena. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Bezwola, wypadek
fot. Lubelska policja

Do wypadku na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bezwola doszło we wtorek po południu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 74-letni mieszkaniec gminy Wohyń doprowadził na skrzyżowaniu do zderzenia z volkswagenem transporterem.

Wypadek w Bezwoli. Kierowca zignorował znak stop

Kierowca mercedesa prawdopodobnie zignorował znak stop nie ustępując pierwszeństwa przejazdu. Volkswagenem kierował 26-letni mieszkaniec gminy Jabłoń. W chwili zdarzenia był trzeźwy. 

Redakcja poleca

Od 74-latka została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragedii. Policja przypomina, że zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, musimy upewnić się, czy jest to bezpiecznie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl