Zamknij

Grzegorz Braun chce karać za homoseksualizm. „Biedroń powinien trafić do więzienia”

Błażej Makarewicz
20.03.2019 23:35
Grzegorz Braun chce karać za homoseksualizm. „Biedroń powinien trafić do więzienia”
fot. K.Misztal/Reporter

Były kandydat na prezydenta Gdańska Grzegorz Braun, przekonywał w programie wRealu24, że zmienił swój stosunek do homoseksualistów i jest obecnie zwolennikiem penalizacji homoseksualizmu "jako takiego". Jak dodał, jego zdaniem „Robert Biedroń powinien trafić do więzienia”.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– Opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej (...). Ja to postuluję - karalność sodomii jako takiej. Wystąpię z takim wnioskiem. Zobaczymy jak zostanie on przyjęty na forum parlamentu europejskiego – oświadczył w programie wRealu24 Grzegorz Braun. Podkreślił, że Robert Biedroń jako "zawodowy sodomita" powinien trafić do więzienia.

Zobacz także

Jego zdaniem, tajne organizacje wykorzystują homoseksualistów dążąc do rewolucji światowej. - Rewolucja światowa, mafie, służby i loże, Żydzi i masoni – nie bójmy się używać tych słów – traktują sodomitów jako zaginiony lumpenproletariat swojej rewolucji - przekonywał. 

Zagłosuj

Osoby homoseksualne powinny mieć prawo do zawierania związków małżeńskich?

Liczba głosów:

- Dziś wydaje mi się, że szydło tak bardzo wyszło z worka, tak bardzo ujawniło się, o co tak naprawdę chodzi, że nie ma mowy jakimś modus vivendi, że osiągniemy w tym obłędzie tolerancjonizmu jakąś linię demarkacyjną i wtedy sodomici powiedzą: ok, już mamy cośmy chcieli. Nie! Oni chcą dobierać się do naszych dzieci. (…) Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej - podkreślił Braun. 

Zobacz także

Grzegorz Braun startował w przyspieszonych wyborach na prezydenta Gdańska. Zajął w nich drugie miejsce uzyskując 11,86 proc. głosów. Obecnie związany jest z radykalnie prawicową Konfederacją - Korwin, Braun, Narodowcy, Liroy, która planuje start w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

RadioZET.pl/wRealu24/BM