Obserwuj w Google News

Szydło została "reporterką" TVP. "Sytuacja jest opanowana"

1 min. czytania
22.06.2020 22:54
Zareaguj Reakcja

Beata Szydło...reporterką "Wiadomości" TVP? Była premier Polski wystąpiła w nowej roli. Szydło relacjonowała sytuację w jednej z małopolskich gmin ogarniętych powodzią. Jak obecna europosłanka PiS wypadła przed kamerą?

Szydło została "reporterką" TVP. "Sytuacja jest opanowana"
fot. TVP Screenshot

Beata Szydło w roli reporterki "Wiadomości" TVP? Wystąpienie byłej premier szerokim echem odbiło się w mediach społecznościowych.

Nawałnice, burze z gradem, podtopienia i powódź występują obecnie w większości Polski. Najgorsza sytuacja związana z alarmem powodziowym – m.in. zalane budynki, wyrwane szyby z okien, martwe zwierzęta hodowlane czy zniszczone budynki publiczne, takie jak kościoły i żłobek – obserwowana jest w Małopolsce. Żywioł jednak nie oszczędził również województwa śląskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego.

Wkrótce wyrok ws. wypadku z udziałem Beaty Szydło. Znamy termin

Burze w poniedziałek przeszły również nad Warszawą zalewając ulice, blokując część Wisłostrady i powodując podtopienia piwnic w blokach mieszkalnych.

Beata Szydło jako…reporterka "Wiadomości" TVP Info

W materiale "Wiadomości" TVP w roli reporterki, relacjonującej sytuację w jednej z małopolskich gmin wystąpiła… była premier, Beata Szydło.

 Jak stwierdziła, sytuacja w tym regionie "jest opanowana".

Gwałtowna ulewa na południu Polski. Zalało ulice i sparaliżowało ruch
Sytuacja jest opanowana w tym sensie, że zostały zabezpieczone te wszystkie osuwiska. Droga jest zamknięta Służby pracują. Usuwane są wszystkie przeszkody, które się pojawiły

- mówiła Szydło na antenie.

Alert RCB na Mazowszu. Burze z gradem, zalane ulice i podtopione piwnice

Obecna posłanka do europarlamentu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości mówiła o złych prognozach pogodowych i strachu mieszkańców przed kolejną falą podtopień.

 

RadioZET.pl/PAP/TVP Info/Twitter/wprost.pl