Zamknij

Posiedzenie sejmowej komisji. I prezes SN paliła elektrycznego papierosa

25.02.2021 13:27
Małgorzata Manowska
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska podczas zadawania do niej pytań przez Michała Szczerbę postanowiła sobie zapalić elektroniczną fajkę - napisał na Twitterze poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek, zamieszczając zdjęcie z posiedzenia komisji sejmowej. "Odpowiadając na pytania, pali elektroniczny papieros. Trochę niepoważne" - skomentował z kolei Szczerba.

Małgorzata Manowska, I Prezes Sądu Najwyższego uczestniczyła w posiedzeniu komisji sprawiedliwości i praw człowieka, która rozpatrywała prezydencki projekt SN. Jak poinformowali posłowie opozycji, I prezes postanowiła w trakcie zadawania pytań…zapalić elektronicznego papierosa.

Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka rozpatrywała prezydencki i senacki projekt zmian w ustawie o Sądzie Najwyższym. Finalnie komisja opowiedziała się za prezydenckim projektem nowelizacji, odrzucając projekt senacki. "Może i nie widać na zdjęciu, ale I Prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska podczas zadawania do niej pytań przez Michała Szczerbę postanowiła sobie zapalić elektroniczną fajkę. I po co się tak truć" – napisał na Twitterze poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek.

Posiedzenie sejmowej komisji. I prezes SN paliła elektrycznego papierosa

Podobnie wypowiedział się również poseł PO, Michał Szczerba. "I Prezes Sądu Najwyższego w trakcie posiedzenia Komisji Sprawiedliwości, odpowiadając na pytania, pali elektroniczny papieros. Trochę niepoważne" – ocenił. Z kolei w rozmowie z Polsatnews.pl Krzysztof Śmiszek stwierdził, że Małgorzata Manowska "swoją butą zaczyna przypominać Krystyna Pawłowicz". Dodał, że I prezes przeprosiła jednak za swoje zachowanie.

"Pani Manowska na Komisji Sprawiedliwości podczas zadawania pytań przez posłów opozycji pali elektroniczne papierosy. Nerwy, nerwy, nerwy" – komentowała Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Polsatnews.pl/Twitter