Zamknij

Burza po słowach Kai Godek. Zrównała homoseksualizm z pedofilią

23.05.2019 14:44
Burza po słowach Kai Godek. Zrównała homoseksualizm z pedofilią
fot. Jan Bielecki/EastNews

Michał Piróg i Michał Cessanis ostro skrytykowali Kaję Godek, za słowa "teraz geje chcą adoptować dzieci, bo chcą je molestować i gwałcić". Piróg i Cessanis domagają się od kandydatki Konfederacji przeprosin, nie wykluczając także pozwu zbiorowego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

- Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich – przekonywała w Polsat News Kaja Godek, działaczka pro-life i kandydatka Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy do PE.

Tam na sześć przypadków molestowania pięć ma charakter homoseksualny. I to zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty.

Kaja Godek, Konfederacja

To właśnie ta wypowiedź Kai Godek zbulwersowała kilka znanych osób, które domagają się od niej przeprosin i nie wykluczają pozwu zbiorowego.

Zobacz także

- Żądam przeprosin od pani Kai Godek, która homoseksualizm zrównuje z pedofilią. I która twierdzi, że geje chcą adoptować dzieci, żeby je gwałcić i molestować – napisał Michał Cessanis, dziennikarz, a prywatnie partner Pawła Rabieja.

- Co na to Kampania Przeciw Homofobii oraz Miłość nie wyklucza? Pokierujecie pozwem zbiorowym? – napisał na Facebooku.

Zobacz także

- A gdybym miał taką matkę jak pani, to czym prędzej chciałbym być adoptowany, najlepiej przez gejów albo lesbijki. Przynajmniej by mnie nauczyli, że świat może być różnorodny i dla wszystkich. A nie tylko dla pani – dodał.

Wcześniej swoje burzenie słowami Kai Godek wyraził także Michał Piróg.

Zobacz także

- Proszę i czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest escortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie (przecież są takie kobiety,).  Wyjątki nie stanowią reguły. Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny bo nie bywa w ciąży – napisał.

RadioZET.pl