Zamknij

"Z drogi polskie chamy! Szlachta jedzie". Nagranie z kolumną SOP hitem w sieci

12.12.2019 11:37
SOP
fot. YouTube screen

Kolumnę Służby Ochrony Państwa jadącą niemal środkiem drogi udało się zarejestrować jednemu z poruszających się przeciwnym pasem kierowców. Nagranie trafiło do internetu i wywołało lawinę komentarzy. 

Sytuacja miała miejsce na drodze krajowej nr 74 między Frambolem a Janowem Lubelskim (woj. lubelskie). Jeden z kierowców dzięki zamontowanej na tapicerce kamerze zarejestrował, jak z przeciwnej strony jedzie kolumna samochodów Służby Ochrony Państwa.

Auta jechały na sygnale dla uprzywilejowanych pojazdów, z dużą prędkością i naginając przepisy ruchu drogowego - część z nich poruszała się niemal środkiem jezdni. - Borowiki odp....lają, proszę bardzo - słyszmy głos autora filmiku. - Wariaty, k..., ludzi spychali - dodaje. 

Samochody SOP jechały środkiem jezdni

Kierowca wrzucił nagranie do sieci i opatrzył je opisem: "Z daleka zaobserwowałem mruganie długimi i koguty policyjne oraz długi ciąg samochodów jadący środkiem. Przygotowałem telefon i patrzyłem żeby zachować ostrożność i nagrać ich wyczyny. Machanie lizakiem z samochodu w środku z tylnej szyby najbardziej mnie zastanawia, po co?"

Zobacz także

Materiał wywołał lawinę komentarzy, w większości negatywnych. „Z drogi śledzie bo śmietanka Polski jedzie”, „Z drogi polskie chamy! Szlachta jedzie!",  " Z drogi szmaciarze, władza jedzie", "Uciekali przed Seicento" - to tylko kilka najpopularniejszych wpisów. 

O komentarz w sprawie poprosiliśmy Służbę Ochrony Państwa. Na razie czekamy na odpowiedź.

RadioZET.pl/auto.wprost.pl/YouTube