Zamknij

Inwazja LGBT okiem TVP: chcą zalegalizować pedofilię i sięgnąć po dusze dzieci

11.10.2019 13:31
Inwazja TVP online
fot. Screen Youtube

TVP1 wyemitowało trzy dni przed wyborami parlamentarnymi film dokumentalny „Inwazja”. Emocje wokół materiału były ogromne jeszcze na długo przed jego premierą. Czego dowiemy się z filmu? Że aktywiści LGBT zwożą ludzi na marsze równości, w agresywny sposób atakują Kościół, zagrażają dzieciom i dążą do legalizacji pedofilii. W sprawie zareagowała już KPH.

TVP1 wyemitowało w czwartek, tuż po głównym wydaniu „Wiadomości”, długo zapowiadany dokument „Inwazja”. 20-minutowy materiał miał opisywać finansowanie marszów równości, a zapowiadany był słowami: „kulisy, cele, metody, pieniądze, czyli jak działa inwazja LGBT”.

Twórcy filmu nagrali ukrytą kamerą szereg wypowiedzi działaczy środowisk LGBT – pisze TVP Info, zapowiadając w sieci wyniki swojego „dziennikarskiego śledztwa”. W materiale "wolontariuszka" z TVP próbowała sprowokować aktywistów z KPH, zadając im niewygodne pytania. Niewiele jednak udało jej się uzyskać.

I właśnie z takich nagrań, a także z komentarzy zaproszonych osób składa się dokument. Wśród gości są m.in. Bronisław Wildstein czy Paweł Lisicki z "Do Rzeczy". A wszystko to przeplatane obrazkami z marszów równości, które przeszły ulicami polskich miast. W tle słychać muzykę jak z filmów grozy. 

Zobacz także

Oprócz „demaskowania” organizacji zgromadzeń, nawiązano też do haseł i symboli, które „w niezwykle agresywny sposób” mają atakować Kościół. Chodzi tu m.in. o wizerunek Matki Boskiej z tęczową aureolą. „To są uliczne prowokacje, tylko czekamy na to, aż zacznie się jakaś bijatyka”, „Ostatnia rzecz, o jaką chodzi w tych marszach, to równość praw” czy „Ta ideologia przede wszystkim uderza w religię”, „Nawet najbardziej zagorzali komuniści nie posunęliby się tak daleko, jak posunęli się aktywiści LGBT”  – to tylko niektóre z komentarzy zaproszonych do studia gości.

Inwazja LGBT jak potop szwedzki

Komentatorzy przekonywali też, że podczas tych „żałosnych parad” nie można wyjść "z dzieckiem na lody". Jedną z takich parad porównuje się do potopu szwedzkiego, a na ekranie pojawia się nawet kadr z kultowego filmu Jerzego Hoffmana. 

Zgodnie z materiałem TVP ideologia LGBT zagraża nie tylko Kościołowi, ale i dzieciom. „Te środowiska chciałyby sięgnąć po umysły i dusze naszych dzieci i tego absolutnie nie mogą robić, tego powinniśmy pilnować”. Co więcej, jak słyszymy, tęczowi rewolucjoniści w Polsce wzorują się na innych krajach, gdzie zaczęto od wprowadzenia małżeństw homoseksualnych i zagwarantowaniu im prawa do adopcji, a gdzie teraz usiłuje się „za normę uznać pedofilię”.

Zobacz także

Kampania Przeciw Homofobii po emisji "Inwazji" wydała oświadczenie, w którym zarzuca TVP "manipulację, przekłamania i nietrafione interpretacje". „Pod z góry założoną tezę dobrano kilka wyrwanych z kontekstu cytatów, czego efektem jest ciężkostrawna papka. Autorzy materiału skorzystali z dobrze już wszystkim znanego przepisu na nienawiść i strach. W kotle telewizyjnej propagandy zmieszano ze sobą nieprzychylny stosunek do Kościoła, dzieci i edukację seksualną, Kartę LGBT+, groźny Zachód, pedofilię i sterowane przez establishment media. Cel postawiony TVP przez partię rządzącą został zrealizowany” – czytamy.

"Inwazja" TVP online

RadioZET.pl