Zamknij

PiS uruchamia… call center. Będzie dzwonić do Polaków, żeby coś im wytłumaczyć

03.10.2019 13:23
call center pis
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

PiS wchodzi w nowy etap kampanii wyborczej i uruchamia call center. Partia Jarosława Kaczyńskiego będzie teraz telefonicznie zachęcać Polaków do udziału w wyborach. Informację przekazała europosłanka PiS Beata Szydło, która właśnie postanowiła zaangażować się w walkę o głosy dla PiS. „Wszystkie ręce na pokład!” – mówiła w czwartek.

Pełna mobilizacja w PiS. Po tym, jak niecałe dwa tygodnie przed wyborami parlamentarnymi „Rzeczpospolita” opublikowała sondaż, z którego wynika, że tylko 64 proc. wyborców PiS ma zamiar głosować, partia Jarosława Kaczyńskiego stara się jeszcze bardziej zmobilizować swoich sympatyków do działania.

Najpierw wypuściła do sieci kolejny spot wyborczy, grzmiąc: „Nie ryzykuj! 13 października obroń swoje prawo do programów „Rodzina 500 plus” i 300 plus”. Teraz oświadczyła: jeszcze w czwartek uruchomimy call center.

Zobacz także

Informację przekazała sama była premier Beata Szydło, a obecnie europosłanka PiS, która właśnie włączyła się do kampanii wyborczej. „Żeby zwyciężyć, trzeba ciężko do końca pracować” – mówiła na konferencji prasowej w Warszawie. „Wszystkie ręce na pokład!” – dodała.

Zobacz także

PiS uruchamia call center – o co chodzi?

Call center PiS ma ruszyć jeszcze w czwartek, 3 października. Na czym ma to właściwie polegać? Oficjalnie – na dzwonieniu do Polaków i zachęcaniu ich do udziału w wyborach. Szydło apelowała, by nie odkładać słuchawki. Jak przekonywała, „oni będą państwu mówili o tym, jak ważne są te wybory i przede wszystkim do wyborów trzeba pójść”.

Pójść i zagłosować na PiS, bo jak podkreśliła Szydło, partia robi wszystko, by te wybory wygrać. „I wierzymy w to, że zwyciężymy” – zaznaczyła.

Europosłanka podkreśliła, że „sondaże wyborów nie wygrywają”. „Ktoś czyta i myśli sobie: »no dobrze, przecież oni i tak na pewno wygrają, albo wybory są rozstrzygnięte, po co pójść do wyborów«? Każdy głos jest ważny” – przekonywała w czwartek.

EN_01396520_0013
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

To również dlatego, razem z Elżbietą Rafalską, wyrusza „na szlak” po Polsce. W najbliższych dniach europosłanki PiS chcą zachęcać do oddania głosu na PiS m.in. w Brwinowie czy Łodzi. „Będziemy spotykać się z państwem. Rozmawiać i przypominać o tych wielu projektach, które zostały zrealizowane. O tej ogromnej rewolucji społecznej, która została przeprowadzona. Do zrobienia jest wiele, mamy nowe propozycje, mamy nowe pomysły” – zapewniła Szydło.

Przypomnijmy, że wybory parlamentarne odbędą się 13 października, a już dziś, 3 października, w Radiu ZET, na naszym Facebooku i na www.radiozet.pl debata wyborcza. Słuchaj i oglądaj na żywo od godziny 21.

Zobacz także

RadioZET.pl/PAP

C